Evren Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi
0212 427 77 00
Rami Cuma Mah. Oruç sokak no 45 Eyüp / İstanbul
EVREN BİNA YÖNETİMİEVREN BİNA YÖNETİMİEVREN BİNA YÖNETİMİ

Bina Yönetim Hizmetleri

Bina Yönetim Hizmetleri

Apartman yöneticiliği ya da site yöneticiliğinin yapılması zor, stresli ya da talibi bulunmadığı durumlarda karşımıza çıkan profesyonel yönetim hizmetleri; alanında uzman kuruluşlarca sizin adınızı eksiksiz yapılarak komşuluk ilişkilerinde huzuru, apartman ve site yönetiminde ise istikrarı sağlıyor.

Teknik servisten bakım periyotlarına, temizlik işlerinden muhasebeye, hukuki danışmanlıktan güvenliğe kadar birçok konuda gönlünüzü ferahlatan yönetim hizmetleri ile sizleri daha konforlu bir hayat bekliyor. 

Sizin adınıza onlarca bakım- onarım ve tadilat yapılıyor, devlet kurumlarından alınacak izinler alınıyor, komşularınızın şikayetleri dinleniyor ve doğal afet durumlarından alınması gereken tedbirlerin tamamı firma tarafından sizin güvenliğiniz için özenle alınıyor. Son derece konforlu bir hayata “Merhaba!” demek isterseniz bir Profesyonel Yönetim Hizmeti veren firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Profesyonel Yönetim Hizmetlerinin Avantajları

 

Yangın, deprem gibi doğal afet anlarında afet çantanızın hazırlanmasından sığınıkların düzen ve tertibatına kadar tüm sıkıcı işler ile ilgilenecek bir yardımcınız olsun istemez misiniz? Site aidatlarınızı online olarak ödeyip komşuluk ilişkilerinize parayı mesele etmemek? Asansör, jeneratör veya armatür gibi bakım isteyen elektronik ürünlerin bakımlarının periyodik takip edilmesi ve sürekli olarak arıza takibinin yapılması sizi rahatlatmaz mı? 

Alt komşunuza damlayan suyu bile kendilerine dert edinerek profesyonel ve hukuki süreçleri takip eden bu özverili Profesyonel Yönetim Hizmeti veren firmalar hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. İşte tüm bu konular da ve fazlasında işi büsbütün profesyoneller ellere bırakmak en akıllıca davranış oluyor.