Evren Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi
0212 427 77 00
Rami Cuma Mah. Oruç sokak no 45 Eyüp / İstanbul
EVREN BİNA YÖNETİMİEVREN BİNA YÖNETİMİEVREN BİNA YÖNETİMİ

Neden Profesyonel Yönetim

Profesyonel yönetim hizmetleri, sizlerin huzurlu komşuluk ilişkileri içerisinde yaşamanıza destek olan özel firmalar tarafından sağlanan bir hizmettir. Apartman ya da site yönetimi ile vakit kaybetmek istemeyen, sıkıcı onarım ve bakım işlerinden kurtulmak isteyen bina, sakinleri tarafından profesyonel ellere teslim edilir.

Binanız da ortak kullanım alanlarında bulunan asansör, jeneratör ya da armatür gibi aklınıza gelebilecek her türlü elektrik aksamın bakımını, eğer yapı da havalandırma, merkezi ısıtma gibi iklimlendirme sistemleri var ise bunların bakımı ve binanın güvenliğinin sağlanması gibi olmazsa olmaz hizmetleri sağlayan profesyonel yönetim firmalarına her geçen gün talep artmakta. Enerji kimlik belgesinin alımı, iskan belgesi başvurusu gibi yerel yönetim başkanlıklarına yapılması gereken müracaatları da sizin adınıza yapan profesyonel yönetim hizmetlerinden faydalanmak için daha ne bekliyorsunuz?

Küçük bir apartmanda yaşadığınız için gerekli görmüyorsanız bu düşünce yanlıştır. Profesyonel yönetim hizmetleri, genelde kontrolün zor olacağı yüksek daire sayısına sahip siteler tarafından tercih ediliyor olsa da profesyonel yönetim hizmeti alan mahalle arasındaki az daire sayısına sahip apartmanlar da az değil.

Profesyonel Yönetim Hizmetlerinin Faydaları

Profesyonel ellerde alacağınız hizmetler sizlerin hayatını kolaylaştırmaya yöneliktir. Hayatınızda huzura öncelik veriyorsanız kesinlikle profesyonel bir yönetim hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz. Komşuluk ilişkilerindeki sorunlara profesyonel çözümler üretilmesi, bina sakinleri arasında oluşan maddi olayların yönetiminin sağlanması, binaya zarar veren ya da verebilecek unsurların tespit edilmesi, bina bakımlarının ve periyodik olarak takibinin yapılması profesyonel yönetim hizmetlerinin faydalarından birkaçıdır.

En büyük faydası ise sıkıcı kağıt ve defter işi ile uğraşmaz, binanın gelir-gider kayıtlarını tutmak zorunda kalmazsınız. Sizde huzurlu, mutluluk dolu bir hayat sürmek apartmandan ya da siteden doğabilecek gündelik sorunlar ile uğraşmamak istiyorsanız bir profesyonel yönetim hizmetleri veren firmaya başvurmalısınız.

Yorum Yap