Evren Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi
0212 427 77 00
Rami Cuma Mah. Oruç sokak no 45 Eyüp / İstanbul
EVREN BİNA YÖNETİMİEVREN BİNA YÖNETİMİEVREN BİNA YÖNETİMİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Evren Yönetim, apartman yönetimi ve bina yönetimi sektörlerinde gelişen ve değişen teknolojiler ışığında yönetim hizmeti veren ve bu ilke olarak da kanunlara uygun bir şekilde istikrarlı bir bina yönetimi ya da apartman yönetimi hizmeti verme ilkesini kendisine esas almış bir firmadır. Evren yönetim, benimsediği hakkaniyetli bina yönetimi ve apartman yönetimi stratejileri sayesinde yönettiği bina ya da apartmandaki insanların mutluluk ve huzur içerisinde yaşamasını amaç edinir.

Apartman ve bina yönetimi konusunda, profesyonellik dışı olan herhangi bir sorunun çok kolay üstesinden gelen ve bu soruna profesyonel ve sürdürülebilir çözümler sunabilen Evren yönetim, yönettiği binalara ve apartmanlara profesyonellik tabanlı bir huzur ve mutluluk getirir.

Bina yönetimi ve apartman yönetimi konusundaki tecrübeli kadrosu ile Evren yönetim, yaşadığınız bina ya da apartmandaki idari, mali, teknik ve yasal tüm sorunların çözümünü profesyonel bir şekilde yapabilecek en doğru apartman yönetimi ve bina yönetimi firmasıdır.

Evren Yönetim, binanızdaki tüm sorunlara profesyonel çözüm getirmenin yanı sıra yeniden ya da yeni yerleşim hizmeti verecek olan bir binanın iskân sorunları, abonelik sorunları ve belediye nezdindeki işleri konusunda da sizlere profesyonel bir hizmet sağlamaya talip olmuş bir firmadır.

Evren Yönetim

Profesyonel Hizmet

 

Binanız ya da apartmanınız için en profesyonel yönetimin adresi olan Evren Yönetim, müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatları ile bu eşsiz hizmetleri sağlarken bina sakinlerinin de tasarruf etmesini sağlayacak olan bir firmadır.

Siz de Evren Yönetim profesyonelliği ile tanışmak için bize ulaşın…

İletişim Kurun Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Misyon

Evren yönetim olarak misyonumuz, apartman yönetimi ve bina yönetimi konusunda olmazsa olmaz kuralların hemen hepsini harfiyen yerine getirerek, ev sahibinden kiracısına, bina görevlisinden kat malikine hemen herkesin yaşamaktan mutlu olduğu, ve bu insanların herhangi bir sorundan şikayet etmedikleri, bir sorun olması durumunda da rekor bir hızla sorunun yok edildiği bir bina ortamı oluşturmaktır.

Vizyon

Evren Yönetim olarak vizyonumuz, bina yönetimi ve apartman yönetimi sektörü içerisinde müşterilerimize açık ara en profesyonel yönetim hizmetini sunmaktır. Bu profesyonelliği yönettiğimiz apartman ve bina sakinlerinin güveni ile harmanlayarak bina ve apartmanlara sürdürülebilir çözümler sunmayı ve bu çözümler doğrultusunda da huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı bir apartman ortamı sağlamayı amaçlıyoruz.